10993.
Beendet 465. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Somlai Z. jelzéssel: Kavalkád, 1991. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 35×46,5 cm