11054.
Beendet 465. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,39 EUR, 28,13 USD
Olvashatatlan jelzéssel, távol-keleti alkotó: Ágas-bogas. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 54×34 cm