10904.
Beendet 465. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Napos réten. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 24,5×33,5 cm