10985.
Beendet 465. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 500 HUF
25,75 EUR, 29,69 USD
J. Brooks jelzéssel: Tengerparti hangulat. Olaj, vászon, faroston. Dekoratív fakeretben. 53x63 cm.