Tétel

Rufpreis:

16 000 HUF
43,36 EUR, 50,00 USD

Beschreibung:

Elsa Plach (1863 bis 1953): Vitorlások, 1896. Akvarell, papír. jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 9x17 cm / Elsa Plach (1863 bis 1953), German painter: Ships, 1896. Watercolour on paper. Signed loewr right. Framed. 9x17 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras