Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): André Breton, kemény beton. Tus, pa... https://www.darabanth.com/de/465-Fernauktion/465.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Bada-Dada-Bada-Tibor-1963-2006-Andre-Breton-kemeny-beton-Tus-papir-Jelzett-Hatoldala~II3126606
3126606
10102
465
24000
Rufpreis:
24 000 HUF 65,04 EUR , 75,00 USD
Beschreibung: Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): André Breton, kemény beton. Tus, papír. Jelzett. Hátoldala meghívó 1980-ból a Forum Könyvesboltba. Sérült 16x9,5 cm.
: szr