20271.
Beendet 465. Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
3 400 HUF
9,21 EUR, 10,63 USD
Műveltség és Hagyomány IV. Studia Ethonologica Hungariae et Centralis ac Orientalis Europae. Szerk.: Gunda Béla. Ferenczi Imre - Ujváry Zoltán: Farsangi dramatikus játékok Szatmárban. A két szerző, Ferenczi Imre (1931-1989) muzeológus, folklórkutató és Ujváry Zoltán (1932-2018) néprajzkutató, folklorista által DEDIKÁLT! Bp., 1962, Tankönyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kopott, javított papír védőborítóban. Megjelent 850 példányban.