20160.
Beendet 465. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Walther, W. - Jaeger, M. - Radius, J.: Handwörterbuch der Gesammten Chirurgie und Augenheilkunde, herausgegeben von den Professoren - - . Vierter Band. [IV. köt.] Incontinentia - Opium. Leipzig, 1839, Gebhardt und Reisland, 2 sztl. lev.+ 838 p. Német nyelven. Korabeli, átkötött félbőr-kötésben, kopottas, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel. A belső kötéstáblán Dr. Hültl Hümér (1868-1940) sebészorvos, egyetemi tanár, a gyomor-bélvarrógép feltalálójának ex libris-szével.