20170.
Beendet 465. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Vereby Károly: A szövettan alapvonalai. [Bp.], 1944, Szukits, XI+436 p.+3 t. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, javított címlappal.