20184.
Beendet 465. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Rendszeres boncztan.II. kötet. Szerk.: Kiss Ferenc. Szeged, 1946, Gellért Nyomda Rt.,4+345 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal.