20178.
Beendet 465. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Illyés Géza: Urulogia. Gyakorló orvosok és orvostanhallgatók számára. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat CXXVII. köt. Bp., 1931, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 10+447 p.+IX t. Fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Heckenast Gusztáv orvos (nem a történész) névbélyegzésével.