20206.
Beendet 465. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Dr. Völgyesi Ferenc: ,,Én", egyéniség, személyiség. Orvosok és orvostanhallgatók számára. Lélek és Természettudomány XXVI. sz. Bp., 1942, Novák Rudolf, 160 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, néhány lap kissé foltos, koszos, a szövegben helyenként ceruzás aláhúzásokkal, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel. (Várkonyi A.?)