Az Ezeregyéjszaka legszebb meséi. Ford.: Benedek Elek és Honti Rezső. Róna Emy rajzaival. Bp., 1959, Móra. Ötödik kiadás. Szövegközti fekete-fehér és egészoldalas színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhány kissé sérült lappal.