Tétel

Rufpreis:

2 400 HUF

Beschreibung:

Tatay Sándor: Bujdosásunk története. Regény. Kondor Lajos rajzaival. (Dedikált.) Budapest, 1967. Móra Könyvkiadó (Zrínyi Nyomda). 236 + [4] p. Első kiadás. Dedikált: ,,Vámos Lacikának sok szeretettel: [...] 1968. XI. 19. Tatay Sándor". Tatay Sándor (1910-1991) badacsonyi ifjúsági regénye a második világháborús front elől megszökő két erdélyi katonanövendék sorsát követi nyomon. Kondor Lajos rajzával illusztrált, enyhén sérült gerincű kiadói vászonkötésben, védőborító nélkül.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ufk