Marczali Henrik: Mária Terézia 1717-1780. Bp., 1891, Magyar Történelmi... https://www.darabanth.com/de/465-Fernauktion/465.0/Bucher/Bucher-Geschichte~1000019/Marczali-Henrik-Maria-Terezia-1717-1780-Bp-1891-Magyar-Tortenelmi-Tarsulat-Magyar-Tortenelmi~II3139127
3139127
19417
465
Books: History
Beschreibung: Marczali Henrik: Mária Terézia 1717-1780. Bp., 1891, Magyar Történelmi Társulat (Magyar Történelmi Életrajzok). Aranyozott gerincű, kissé kopott félvászon kötésben, elsÅ‘ néhány lap cÃmképpel és cÃmlappal kijár, néhány kevés lap kissé foltos.
: karap_norbert