Csurka Péter:
Bolond szerelem. A pénzeszsák [Két kisregény.](Aláírt.)
Budapest, [1936]. (Szerző) Általános Nyomda, Könyv- és Lapkiadó Rt. 165 + [1] p.
Az első előzéken a szerző saját kezű aláírása. Csurka Péter (1896-1964) író, újságíró Csurka István drámaíró, politikus és Csurka László színművész édesapja.
Korabeli aranyozott egészvászon kötésben. Jó példány.