20059.
Beendet 465. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Pálinkás Gyula: Szőlészeti és borászati zsebkönyv. Szerk.: Dr. Feyér Piroska. Bp., 1960, Mezőgazdasági Kiadó, 447+(1) p. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón némi kopással.