Rózsa Gábor: A Szentes-Hódmezővásárhelyi gőzvontatású helyiérdekű vasút üzeme. (Dedikált.) - Bede András: A Szegvár-Árpádhalom Gazdasági Vasút. Szentes, 1993 Szentes-Hódmezővásárhelyi Helyiérdekű Vasút Centenáriumi Emlékbizottsága - Koszta József Múzeum (SzVSz Nyomda). [225]-354 p. 32 p. Egyetlen kiadás. Összesen 200 példányban készült munka dedikált példánya: ,,Koós Ferenc tudós helytörténész barátunk szíves figyelmébe. Rózsa Gábor, 1994. V. 18". Oldalszámozáson belül számos ábrával, műszaki rajzzal, helyszínrajzzal illusztrált helytörténeti és vasúttörténeti munka. A társadalomtörténeti részletek között forrásértékű az 1904-es szentesi vasutas sztrájk leírása. (A könyvben részletezett vasútvonal ma is működik, naponta három vonatpár közlekedik rajta, a MÁV üzemeltetésében.) Példányunk utolsó levelének sarkán apró hiány. (Száz éves a volt Szentes-hódmezővásárhelyi helyiérdekű vasút. Tanulmányok, II. kötet.) Fűzve, illusztrált kiadói borítóban, az oldalsó lapszéleken halvány foltosság. Jó példány, ritka.
A Magyar Királyi Államvasutak állapota és üzleti eredményei az 1936/37. számadási évben. (1936. évi julius hó 1-től 1937. évi junius hó 30-ig.) Bp., (1938), M. Kir. Államvasutak Igazgatósága (Pallas-ny.), 78+(2) p. + Jelentés a Magyar Királyi Államvasutak Betegségi Biztosító Intézetének 1937. évi működéséről. 91+(3) p. Kiadói papírkötés, sérült állapotban, intézményi bélyegzőkkel.
A vasúti tisztképzés száz éve. 1887-1987. MÁV Tisztképző és Továbbképző Intézet. Szerk.: Dr. Czére Béla. Bp., 1987, KÖZDOK. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval. Megjelent 3000 példányban.