5 000 HUF
Tolnai Világlexikona 1-7. köt. Bp., 1912-1916., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Egy kötet hiánnyal. Kiadói szecessziós aranyozott félbőr-kötés, fémplakettekkel díszített elülső táblákkal, kisebb hibákkal, a borítón kis foltok, kopásnyomokkal, apró sérülések, de ezektől eltekintve jó állapotban.