Richard Voss: A szent gyülölet. Ford.: György Tamás. Ragyogó Regénytár. Bp., 1929, Légrády, 256 p. Első magyar kiadás. Kiadói dekoratív, aranyozott egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal, sérült kiadói papír védőborítóban.