Prohászka Ottokár: Kultúra és terror. Budapest, 1918, "Élet". Aranyozott gerincű egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány, címlapon Dr. Galambos Ferenc könyvtárából bélyegzéssel.