Pesti Hírlap Könyvtára 3 kötet: Pesti Hírlap lexikona.; Az élet útmutatója.; A Föld és lakói. Bp., 1934-1937, Pesti Hírlap. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, a borítókon kis kopásnyomokkal.