Tétel

Rufpreis:

3 600 HUF
9,76 EUR, 11,25 USD

Beschreibung:

Németh Kálmán: Százezer szív sikolt. Hazatért és hazavágyó magyarok verőfényes Golgotája. Bácsjózseffalva, 1943, "Zenélőkút." Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. A borító Márton Lajos munkája. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, sérült, hiányos kiadói illusztrált papír védőborítóban, kissé laza fűzéssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert