Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF

Beschreibung:

Kolligátum Jókai Mór 3 kötetéből: Jókai Mór: A büntárs. Nepean sziget. Az átkozott ház. - Házasságok desperátióból. Pest, 1858, Heckenast Gusztáv, 115+(1) p. Második kiadás. [Önálló kötetként első kiadás.] + Koronát szerelemért. A Hargita. (Székely népmonda.) A kalmár és családja. Pest, 1860, Heckenast, 127+(1) p. Második kiadás. + A kétszarvu ember. Historiai beszély. - Az aegyptusi rózsa. Pest, 1858, Heckenast, 224 p. Második kiadás. [Az aegyptusi (később: egyiptusi) rózsa c. elbeszélésnek az első kiadása.] Félvászon-kötésben, helyenként foltos lapokkal, néhány kissé sérült, javított lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert