Ipolyi Arnold: Magyar mythologia. I-II. köt (egy kötetben). Bp., 1929, Zajti Ferenc, IV+335+(5) p.; 368 p. Második kiadás. Korabeli, aranyozott gerincű átkötött félvászon-kötésben, gerincen és borítón apró kopásnyomokkal, belső kötéstáblán Haranghy Jenőék könyve ex libris.