Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 47

Johann Christoph Adelung: Versuch eines vollständigen grammatisch-Kritischen Wörterbuches Der Hochdeutschen Mundart, mit beständiger Vergleichung der übrigen Mundarten, besonders aber der oberdeutschen: von A- E Ersten Theil. Leipzig, 1774. Breitkopf. 1840 h. Korabeli aranyozott bordázott félbőr kötésben
20538.

Rufpreis:
6 000 HUF

20539.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

20540.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Conversations lexikon der neuesten Zeit und Literatur.2 kötete: 2. Band: F-L., 4. Band: S-Z. (a mű 4 kötetben teljes) Leipzig, 1833. Brockhaus. 987p.; 1270p.. Aranyozott félbőr kötésben A 4. kötet kötése, hátsó borítója sérült
20541.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

20542.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

20543.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Les noces de Luther, ou la Monachopornomachie Lemnius Simon. Paris, 1893. Liseux Isidore, 117p. Félvászon védőborítóval, utolsó néhány lap foltos
20544.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

20545.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Verlaine, Paul: Poésies Compl?tes de Paul Verlaine 1-2. Banderole., 1923. Kiadói bordázott félbőr kötésben, koppott, lapok felvágatlan.
20546.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rudyard Kipling: In Black and White and Under the Deodars. London-New York, 1930, Standard Book Company, 244 p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón némi kopással.
20547.

Rufpreis:
3 000 HUF

Alexandre Johanneau: Épigrammes contre Martial: ou, les milles et une droleries.... Paris, 1834. Johanneau. 157p.  Félvászon kötésben
20548.

Rufpreis:
3 000 HUF

20549.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF