Foto

Zahl der Lose: 348

cca 1968 Fischer Annie (1914-1995) háromszoros Kossuth-díjas zongoraművészről készült felvételek, 2 db vintage fotó, jelzés nélkül, ezüst zselatinos fotópapíron, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából, 24x18 cm és 18x13 cm
13190.

Rufpreis:
2 400 HUF

1970 A Gundel-családdal kapcsolatos fotók: Gundel Ferenc, Gundel János a Ferenc József-rend lovagkeresztjével, illetve régi Gundel étlap borítója. 3 db sajtófotó, a hátoldalon feliratozottak, pecséttel jelzettek, 24x18 cm és 16x11,5 cm között
13191.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1900 Ruttkayné Kossuth Lujza (1815-1902), Kossuth Lajos lánytestvére és gróf Kreith Béla (1851-1916) újságíró, műgyűjtő, a magyar szabadságharcok tárgyainak, ereklyéinek gyűjtője. Keményhátú, hátoldalán feliratozott fotó Erdélyi budapesti műterméből. Alja sérült. Paszpartuban. 20,5x11 cm
13192.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

1958 Hruscsov a taskenti írókonferencia résztvevőivel, sajtófotó 23x15 cm
13193.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930-1940 Kálmán Oszkár (1887-1971) operaénekes (basszus) portréja. Nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, Várkonyi László (1906-1975) fényképész jelzett felvétele. A karton szélei vágottak, 22x17 cm. (Leghíresebb szerepe Kékszakállú volt, Bartók Béla ,,A kékszakállú herceg vára" c. operájának ősbemutatóján, 1918-ban.)
13194.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1886 Volosca látképe, keményhátú fotó fiumei műteremből (Carl Zamboni), hátulján feliratozva, 10,5×13,5 cm
13195.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szélmalom Magyarországon, 3 db fotó, 8,5×6,5 cm
13196.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1860 Látkép Göttweig várával, festmény nyomán készült reprodukció, 6×10,5 cm
13197.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1890 Pozsony, fotó, jó állapotban, 8,5×14,5 cm
13198.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1930 Beszterce / Bistritz / Bistrita, utcakép, 2 db fotó kartonra ragasztva, 8,5×13 cm
13199.

Rufpreis:
3 000 HUF

1926 Mezőszengyel (Erdély), kastély, fotó hátoldalon feliratozva, 5,5×8 cm
13200.

Rufpreis:
3 000 HUF

1932 Esztergom, Mária Valéria híd, fotó, felületén karcolásnyom, 10×14,5 cm
13201.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF