cca 1980 Kádár Jánost ábrázoló fotók (gyárlátogatáson, ünnepségeken, stb.), össz. 18 db, néhány a hátoldalon pecséttel jelzett (Laczó József felvételei), 18x13 cm
cca 1890-1900 Vízvári Gyuláné Szigeti Jolán (1855-1907) színésznő, Szigeti József színműíró leánya, Vízvári Gyula színész férje, Vízvári Mariska édesanyja portréfotója, keményhátú fotó Goszleth István budapesti műterméből, 20x11,5 cm
cca 1900 Császár Imre (1864-1933) színész, Alszeghy Irma színésznő férje, színiakadémiai tanár katonaruhás portréfotója, keményhátú fotó Mártonfy Gyula budapesti műterméből, 21x11,5 cm
cca 1900-1906 Hegyesi Mari (1861-1925) színésznő portréfotója, keményhátú fotó Mártonfy Gyula budapesti műterméből, a kartonon kis kopásnyomokkal, a fotó felületén kis folttal, 21x11,5 cm
cca 1900 Mihályfi Károly (1857-1936) színész, a Nemzeti Színház örökös tagjának portréfotója, keményhátú fotó Goszleth István budapesti műterméből, 21x11 cm
cca 1900 Újhelyi Náday Ferenc (1840-1909) színművész, rendező, a Színiakadémia tanár portréfotója, keményhátú fotó Goszleth István budapesti műterméből, a kartonon kis kopásnyomokkal, a fotó felületén folttal, 20,5x11,5 cm
cca 1890-1900 Vízvári Gyula (1841-1908) színész, rendező, a Nemzeti Színház volt örökös tagja, az Országos magyar királyi Zeneakadémia tanára, a Ferenc József-rend lovagja, Vízváry Mariska apja portréfotója, keményhátú fotó Goszleth István budapesti műterméből, 17x11 cm