Foto

Zahl der Lose: 348

1928 A Munkácsi állami kereskedelmi akadémia maturánsai, tabló fotó az iskola képével, 28x20 cm + Garcsár (később Pelládi ) Sándor, az iskola igazgatójának egy korábbi fotója Amikor tanitványait az oroszok málenkij robotra vitték, ,ő is elment velük önként és az úton a vagonban halt meg.
13406.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1930 Pipázó férfi, művészfólián keresztül előhívott fotó, jelzés nélkül, 26×20,5 cm
13407.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1930 Juhász a pusztában, művészfólián keresztül előhívott fotó, jelzés nélkül, 26×20,5 cm
13408.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1930 Juhász a pusztában, művészfólián keresztül előhívott fotó, jelzés nélkül, felületén kisebb törésnyomok, 21×26 cm
13409.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1930 Fiúk mezőkövesdi népviseletben, művészfólián keresztül előhívott fotó Erdélyi pecsétjével, sérült, 21×26 cm
13410.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1965 Fidel Castro és küldöttsége a Kubai Tudományos Akadémia Éelelmiszeripari kutató intézetében tett látogatáson. 20 db eredeti fotó, aranyozott műbőr kötésű albumban. Album mérete 27x19 cm, / cca 1965 Fidel Castro and his delegation visited the Food Industry Research Institute of the Cuban Academy of Sciences. 20 original photos in a gilded leather-bound album. Album size 27x19 cm
13411.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Hölgyportré, kromotípia, jelzés nélkül. Antik, díszes, üvegezett fakeretben, 14x10 cm.
13412.

Rufpreis:
6 000 HUF

1926 Árvaházi sorsjáték kiállítási fotója, enteriőr art deco bútorokkal, ezüst tárgyakkal, szőnyegekkel stb., szárazpecséttel jelzett fotó Szőnyi budapesti műintézetéből, hátoldalán Makói emlék felirattal, apró lapszéli szakadásokkal, kissé foltos, 29x38,5 cm
13413.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1968 ,,A legszebb hónap" című francia film jelenetei és szereplői, 17 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő - esetleges - kisebb hibákkal, 18x24 cm
13414.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1968 ,,Lucia - három asszonysors, három nemzedék" című kubai film jelenetei és szereplői, 13 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő - esetleges - kisebb hibákkal, + hozzáadva egy kisplakát,18x24 cm
13415.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1970 ,,Leon és az atlanti fal" című francia - olasz filmvígjáték jelenetei és szereplői (főszereplő Bourvil), 13 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő - esetleges - kisebb hibákkal, 18x24 cm
13416.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1975 előtt készült ,,Egy nő a diplomaták asztalánál" című szovjet film jelenetei és szereplői, 15 db vintage produkciós filmfotó ezüst zselatinos fotópapíron, 18x24 cm
13417.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF