https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 348

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1929 A III. kerületi, óbudai egyházközség tagjai nagy méretű fotó 43x36 cm
1
13382.

1929 A III. kerületi, óbudai egyházközség tagjai nagy méretű fotó 43x36 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1920 Budapest Óbudai plébános titeli czímzetes prépost portréja 29x34 cm
1
13383.

cca 1920 Budapest Óbudai plébános titeli czímzetes prépost portréja 29x34 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Szkladányi család fotóhagyatéka a XIX. sz végétől a XX. sz második feléig. Fotók, kabinetfotók, részben nevesítettek, feliratozottak. Legalább 60 db fotó
1
13384.

A Szkladányi család fotóhagyatéka a XIX. sz végétől a XX. sz második feléig. Fotók, kabinetfotók, részben nevesítettek, feliratozottak. Legalább 60 db fotó

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kalotaszegi pártás lány, 1930-40 körül. Fotó, szénnel rajzolva kiegészítve. Jelzés nélkül. Sarkaiban kissé sérült, kopott, régi üvegezett fa keretben. 46x36 cm Keret mérete 60x80 cm
1
13385.

Kalotaszegi pártás lány, 1930-40 körül. Fotó, szénnel rajzolva kiegészítve. Jelzés nélkül. Sarkaiban kissé sérült, kopott, régi üvegezett fa keretben. 46x36 cm Keret mérete 60x80 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1970 Észak-Korea, gyári életkép, kartonra ragasztott fotó, hátoldalon feliratozott, 38×28 cm
1
13386.

cca 1970 Észak-Korea, gyári életkép, kartonra ragasztott fotó, hátoldalon feliratozott, 38×28 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1970 Észak-Korea, életkép, kartonra ragasztott fotó, hátoldalon feliratozott, 32×25 cm
1
13387.

cca 1970 Észak-Korea, életkép, kartonra ragasztott fotó, hátoldalon feliratozott, 32×25 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1990 Csendes terror c. film 6 darab vitrinfotó, 18x24 cm
1
13388.

1990 Csendes terror c. film 6 darab vitrinfotó, 18x24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1989 Ismeretlen ismerős, Napló gyermekeimnek, Nem várok holnapig, Első kétszáz évem (szakadt) 4 db vintage filmfotó, mozi fotó 24x18 cm
1
13389.

cca 1989 Ismeretlen ismerős, Napló gyermekeimnek, Nem várok holnapig, Első kétszáz évem (szakadt) 4 db vintage filmfotó, mozi fotó 24x18 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900-1910 Taffler Elekné Fischer Edit, Fedor Ágnes (1909-1990) író, újságíró testvérének gyerekkori fotója, sérült kartonnal, a fotó felületén karcolásokkal.
1
13390.

cca 1900-1910 Taffler Elekné Fischer Edit, Fedor Ágnes (1909-1990) író, újságíró testvérének gyerekkori fotója, sérült kartonnal, a fotó felületén karcolásokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1933 Zeppelin-Weltfahrten II. Vom ersten Luftschiff 1899 bis zu den Fahrten des LZ 127 "Graf Zeppelin" 1932. Dargestellt in einer Sammlung von 264 echten Bromsilber-Bildern und einem Metallfolie-Bild der Weltflug-Gedenkmunze. Dresden, 1933, Bilderstelle Lohse-ny., 1 (Ferdinand Graf von Zeppelin) t+7 sztl. lev.+39 t. + 4 (térkép) t.+1(táblázat)+2 (Zeppelin rajz és keresztmetszet) t. Német nyelvű cigarettakártya gyűjtemény, 264 gyűjthető képpel. Kiadói harántalakú papírkötésben, 15 kép hiánnyal, néhány képen firkákkal, sérült borítóval, egy két lap széle szintén sérült, az egyik műmellékelten beszakadás. / 1933 Zeppelin-Weltfahrten. Cigarette card album, worn cover, with pen notes, on some photos, 15 photos missing.
1
13391.

1933 Zeppelin-Weltfahrten II. Vom ersten Luftschiff 1899 bis zu den Fahrten des LZ 127 "Graf Zeppelin" 1932. Dargestellt in einer Sammlung von 264 echten Bromsilber-Bildern und einem Metallfolie-Bild der Weltflug-Gedenkmunze. Dresden, 1933, Bilderstelle Lohse-ny., 1 (Ferdinand Graf von Zeppelin) t+7 sztl. lev.+39 t. + 4 (térkép) t.+1(táblázat)+2 (Zeppelin rajz és keresztmetszet) t. Német nyelvű cigarettakártya gyűjtemény, 264 gyűjthető képpel. Kiadói harántalakú papírkötésben, 15 kép hiánnyal, néhány képen firkákkal, sérült borítóval, egy két lap széle szintén sérült, az egyik műmellékelten beszakadás. / 1933 Zeppelin-Weltfahrten. Cigarette card album, worn cover, with pen notes, on some photos, 15 photos missing.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1980 Esterházy "Bunny" Marianne (1938-2021) grófnő, és férje Dominic Elliot-Elliot-Murray-Kynynmound (1931-2018, Minto 5. earljének a fia) lova, Henbit megnyeri a 201. epsomi derbyt, nagyméretű fotó paszpartuban, 50x40 cm.   /1980 Henbit won the 201st Espom Derby. Henbit, the horses of Countess Marianne "Bunny" Esterházy (1938-2021) and her husband, Hon. Dominic Elliot-Elliot-Murray-Kynynmound (1931-2018, son of 5th Earl of Minto), larga photo in paspartu, 50x40 cm.
1
13392.

1980 Esterházy "Bunny" Marianne (1938-2021) grófnő, és férje Dominic Elliot-Elliot-Murray-Kynynmound (1931-2018, Minto 5. earljének a fia) lova, Henbit megnyeri a 201. epsomi derbyt, nagyméretű fotó paszpartuban, 50x40 cm. /1980 Henbit won the 201st Espom Derby. Henbit, the horses of Countess Marianne "Bunny" Esterházy (1938-2021) and her husband, Hon. Dominic Elliot-Elliot-Murray-Kynynmound (1931-2018, son of 5th Earl of Minto), larga photo in paspartu, 50x40 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1991 Szűnj meg, Fred c. film 4 darab vitrinfotó, 18x24 cm
1
13393.

1991 Szűnj meg, Fred c. film 4 darab vitrinfotó, 18x24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse