Fotoapparaten, Kameras, Zubehör Zahl der Lose: 19
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3107467
12277
464
Cameras, film, accesories
3 db analóg fényképezőgép, közte Vilia-Auto 2991872
12278
464
Cameras, film, accesories
Fil 11M vaku, kiegészítőkkel, dobozában
3124949
12279
464
Cameras, film, accesories
Eumig C4 8 mm-es filmfelvevő kamera 3025624
12280
464
3800
Cameras, film, accesories
Meyer-Optik Görlitz 2.8/50 objektív, kopással
3125601
12281
464
Cameras, film, accesories
Meritar 1:2,9 t=50mm objektív
3130424
12282
464
Cameras, film, accesories
"Kodak negative", antik vászonkötésű album aranyozott felirattal, üres 3125598
12283
464
Cameras, film, accesories
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF