Gläser Zahl der Lose: 331
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3112758
11877
463
Glass-objects
Karcagi, berekfürdői üveg váza. Formába fújt szál dízstíéses, többrétegű, hibátlan m: 39 cm 3113889
11878
463
Glass-objects
Cseh vastagüveg asztalközép kínáló. Anyagában színezésekkel, jelzés nélkül, kis kopással, 54x20 cm 3096211
11879
463
7500
Glass-objects
1977, II. Erzsébet jubileumi emléktál, ezüst festéssel, kopással, d: 12 cm
2565693
11880
463
5500
Glass-objects
2945725
11881
463
Glass-objects
2761360
11882
463
2200
Glass-objects
Orrefors üveg kínáló tálka. Jelzett, hibátlan. 18x18 cm
2977614
11883
463
Glass-objects
Walther glass német kristály asztali kínáló. Csiszol, formába öntött, anyagában színezett, eredeti dobozában d: 31 cm
2895151
11884
463
Glass-objects
Cognac San. Marino csikóbőr kulacs, kopásokkal, jelzéssel, m: 31 cm
2773654
11885
463
Glass-objects
Dúsan csiszolt, ólomkristály váza, szép állapotban, m: 21 cm
3091577
11886
463
Glass-objects
Malaika Hungary 8 darabos kristály pezsgőspohár szett stilizált mimózavirág zománcfestett díszítéssel, hibátlan, m: 14,5 cm
3099920
11887
463
Glass-objects
Vladislav Urban (1937-2022), Sklo Union: Design üveg váza. cca 1960, öntött, anyagában színezett türkiz üveg. Jelzés nélkül, kopásokkal, m: 14 cm 3097656
11888
463
Glass-objects
Orrefors Anne Nilsson svéd design gyertyatartó. Jelzett, kis kopással, d: 11 cm, m: 7 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF