Gläser

Zahl der Lose: 331

Karcagi, berekfürdői üveg váza. Formába fújt szál dízstíéses, többrétegű, hibátlan m: 39 cm
11877.

Rufpreis:
10 000 HUF

Cseh vastagüveg asztalközép kínáló. Anyagában színezésekkel, jelzés nélkül, kis kopással, 54x20 cm
11878.

Rufpreis:
8 000 HUF

1977, II. Erzsébet jubileumi emléktál, ezüst festéssel, kopással, d: 12 cm
11879.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

11880.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

11881.

Rufpreis:
4 000 HUF

Orrefors üveg kínáló tálka. Jelzett, hibátlan. 18x18 cm
11882.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Walther glass német kristály asztali kínáló. Csiszol, formába öntött, anyagában színezett, eredeti dobozában d: 31 cm
11883.

Rufpreis:
5 000 HUF

Cognac San. Marino csikóbőr kulacs, kopásokkal, jelzéssel, m: 31 cm
11884.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Dúsan csiszolt, ólomkristály váza, szép állapotban, m: 21 cm
11885.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Malaika Hungary 8 darabos kristály pezsgőspohár szett stilizált mimózavirág zománcfestett díszítéssel, hibátlan, m: 14,5 cm
11886.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vladislav Urban (1937-2022), Sklo Union: Design üveg váza. cca 1960, öntött, anyagában színezett türkiz üveg. Jelzés nélkül, kopásokkal, m: 14 cm
11887.

Rufpreis:
8 000 HUF

Orrefors Anne Nilsson svéd design gyertyatartó. Jelzett, kis kopással, d: 11 cm, m: 7 cm
11888.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF