Gläser Zahl der Lose: 331
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2970856
11853
463
Glass-objects
Boros, likőrös készlet. Aranyozott, levélmintás kézi üveg kiöntő csiszolt üveg dugóval. 40 cm + 6 db pohár
3070423
11854
463
Glass-objects
Szecessziós üvegbetétes kínáló, ezüstözött alpakka szerelékkel, kis kopással, d: 16 cm, m: 6,5 cm
3089915
11855
463
Glass-objects
SI-AN Cristallerie olasz színezett üveg váza, címkével jelzett, minimális kopással, m: 28,5 cm
3036741
11856
463
Glass-objects
Sklo Union Josef Hospodka cseh kék-piros színezett üveg kínáló, jelzés nélkül, hibátlan, 30x18x11 cm 3061069
11857
463
Glass-objects
Ólomkristály kétrétegű váza ezüst(Ag) talppal, jelzett, hámozott, metszett, csorbákkal, m: 22,5 cm
3120163
11858
463
Glass-objects
cca 145 darab csillár kristály, klf méretben, közte sérültek
3116521
11859
463
Glass-objects
Ajka Üveggyár, cca 1930/35, Alexandritüveg padlóváza. Jelzés nélkül, szájánál egy lepattanással, m: 44 cm
3096800
11860
463
Glass-objects
Murano elefánt asztaldísz. Anyagában színezett és anyagában buborékos díszítéssel, jelzés nélkül, hibátlan, 20x13 cm 3032823
11861
463
Glass-objects
Borostyánüveg kraklé likőrös készlet. Anyagában színezett. Palack 25 cm + 5 db pohár, kettőn minimális lepattanással
3071785
11862
463
Glass-objects
1959 Holmegaard skandináv kristály szivarváza. Alján jelzett, datált, kopással, m: 22,5 cm
3058529
11863
463
6500
Glass-objects
cca 1900 Bohemia uránzöld üveg talpas kínáló, címkével jelzett, talpazatán minimális pattogzással, d: 21 cm, m: 20,5 cm 3037166
11864
463
Glass-objects
Murano Lean színezett és festett fátyolüveg váza. Jelzett, kis kopással, m: 38 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF