Gläser

Zahl der Lose: 331

Boros, likőrös készlet. Aranyozott, levélmintás kézi üveg kiöntő csiszolt üveg dugóval. 40 cm + 6 db pohár
11853.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szecessziós üvegbetétes kínáló, ezüstözött alpakka szerelékkel, kis kopással, d: 16 cm, m: 6,5 cm
11854.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

SI-AN Cristallerie olasz színezett üveg váza, címkével jelzett, minimális kopással, m: 28,5 cm
11855.

Rufpreis:
10 000 HUF

Sklo Union Josef Hospodka cseh kék-piros színezett üveg kínáló, jelzés nélkül, hibátlan, 30x18x11 cm
11856.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ólomkristály kétrétegű váza ezüst(Ag) talppal, jelzett, hámozott, metszett, csorbákkal, m: 22,5 cm
11857.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

cca 145 darab csillár kristály, klf méretben, közte sérültek
11858.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ajka Üveggyár, cca 1930/35, Alexandritüveg padlóváza. Jelzés nélkül, szájánál egy lepattanással, m: 44 cm
11859.

Rufpreis:
12 000 HUF

Murano elefánt asztaldísz. Anyagában színezett és anyagában buborékos díszítéssel, jelzés nélkül, hibátlan, 20x13 cm
11860.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Borostyánüveg kraklé likőrös készlet. Anyagában színezett. Palack 25 cm + 5 db pohár, kettőn minimális lepattanással
11861.

Rufpreis:
10 000 HUF

1959 Holmegaard skandináv kristály szivarváza. Alján jelzett, datált, kopással, m: 22,5 cm
11862.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1900 Bohemia uránzöld üveg talpas kínáló, címkével jelzett, talpazatán minimális pattogzással, d: 21 cm, m: 20,5 cm
11863.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Murano Lean színezett és festett fátyolüveg váza. Jelzett, kis kopással, m: 38 cm
11864.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF