Szántó Gergely (1886-1962) ~1920-1930. "Királyi Magyar Egyetemi Nyomda... https://www.darabanth.com/de/463-Fernauktion/463.0/Numismatik/Ungarische-Gedenkmunzen-Plaketten~500010/Szanto-Gergely-1886-1962-7E1920-1930-Kiralyi-Magyar-Egyetemi-Nyomda-egyoldalas-aranyozott~II3115196
3115196
31356
463
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Beschreibung: Szántó Gergely (1886-1962) ~1920-1930. "Királyi Magyar Egyetemi Nyomda" egyoldalas aranyozott bronz emlékérem (40mm) T:XF ph, kopott aranyozás
: bk