31393.
Beendet 463. Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
16 000 HUF
43,36 EUR, 50,00 USD
1922. "Múzeumegyesület Székesfehérvár / Aranybulla MCCXXII" kétoldalas aranyozott bronz emlékérem (30mm) T:AU kopott aranyozás