1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem arany fokozata" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban T:AU kicsit kopott aranyozás
Hungary 1949. "Medal of Merit of the Hungarian People's Republic, 5th Grade" enamelled gilt bronze decoration on ribbon, with thin ribbon, in original case C:AU lightly worn gilt
NMK 534