Werbungen Zahl der Lose: 189
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3123037
17084
463
Advertisement
1925 Fischer A. Pálinka- és Sörnagykereskedés fejléces számla révfülöpi rizling bor tárgyában
3123039
17085
463
3200
Advertisement
1943 Haidekker Pál Gőzszappangyár R.T., Kaposvár Levelezőlap üzleti nyomtatvány , hátoldalán számla
3122576
17086
463
Advertisement
cca 1910 Kozma Lajos (1884-1948): "Sipos Henrik Műasztalos Butorgyára készít művészi lakberendezéseket villák, szállodák, színházak, clubok teljes berendezését, elsőrendű asztalosmunkákat. Budapest Ráday utca 24. Telefon: 61-66", reklám grafika, klisé, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, körbevágott, 19x12 cm 3122553
17087
463
Advertisement
cca 1900-1910 "Zsolnai Vilmos-féle keramiai gyárak Pécs", szecessziós Zsolnay-reklám, klisé, papír kartonra kasírozva, jelzés nélkül (Kozma Lajos (1884-1948)?), körbevágott, 18,5x2,5 cm 3115697
17088
463
Advertisement
cca 1930 Ferrari Béla fűszerkereskedő Eger litho karton reklám tábla 22x34 cm 3115506
17089
463
Advertisement
kb 50 db háború utáni magyar étlap + egyéb reklám nyomtatványok gyűjteménye nagy dobozban + némi egyéb, térkép, címkék, stb
3115238
17090
463
Advertisement
Nagy háború utáni étlap és menükártya gyűjtemény. Kb 100 db magyar és külföldi vegyesen, jó állapotban 3114754
17091
463
100000
Advertisement
Óriási számolócédula gyűjtemény. 260 darab különböző számolócédula igényesen rendezve lapokon (apró papírragasztóval felragasztva, tehát sérülés nélkül leszedhetőek) Nagyrészt magyar sok ritkasággal: ásványvizek, Herz, Franck, stb, sok magyar és külföldi lithókkal
3114426
17092
463
Advertisement
Valódi Kárpáti Fenyő-Szobaillat. Vellner "Herkules" Drogeria. Üveg, címkéivel, benne kis száradt tartalommal, m: 12,5 cm 3114428
17093
463
Advertisement
cca 1910 Korányi-féle Kámforos arckrém gyógyszertári porcelán tégely, hibátlan, m: 5,5 cm 3081934
17094
463
Advertisement
cca 1900 Cacao "A. Driessen." kétoldalas reklám, kis töréssel, 13,5x10 cm
3081929
17095
463
Advertisement
cca 1900 Cacao en Chocolaad "Grootes" kétoldalas reklám, kis javítással, 13,5x10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF