Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 101
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3112763
12514
463
Sculptures, statuettes, plaques
Ázsiai faragott királyné fej, faragott fa. m: 22 cm
3112665
12515
463
30000
Lángot óvó kéz. Bronz szobor, márvány talapzaton, jelzés nélkül. 25 cm
3112766
12516
463
Szfinx fej, réz szobor, figura 18 cm 3112591
12517
463
Nyírő Gyula (1924-2005): Napozó akt. Bronzírozott műgyanta, jelzett, festett, m: 35 cm 3113718
12518
463
22000
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Fogathajtók. Jelzett, bronz plakett, 15,5x33,5 cm 3113726
12519
463
32000
Somogyi József (1916 - 1993): Szerelmesek. Bronz plakett, jelzett, 28x19 cm, fatáblába applikálva, 46x34 cm 3113878
12520
463
Világhy Árpád: Csók. Biszkvit porcelán, jelzett, kis kopással, m: 36,5 cm
3077056
12521
463
40000
Németország, cca 1920/30, ismeretlen szobrász: Kovács. Patinázott bronz, jelzett: szobor alján "Germany" felirat és sorszám. Kissé sérült talapzaton, m: 36,5 cm
3089953
12522
463
Maori Hei Tiki. XX. sz., feltehetően Új-Zéland, faragott trópusi fa, az anyagában futó természetes repedéssel, m: 35 cm 3097262
12523
463
3200
N.E. jelzéssel: Madaras plakett. Bronz, falra akasztható, 18,5x12 cm 2938886
12524
463
Kenyai besmo faragott fa figura / szobor, 22 cm
2734138
12525
463
Jelzés nélkül: Richard Wagner arcképe, bronz fali plasztika, 17x13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF