Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 101

Ázsiai faragott királyné fej, faragott fa. m: 22 cm
12514.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lángot óvó kéz. Bronz szobor, márvány talapzaton, jelzés nélkül. 25 cm
12515.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Szfinx fej, réz szobor, figura 18 cm
12516.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nyírő Gyula (1924-2005): Napozó akt. Bronzírozott műgyanta, jelzett, festett, m: 35 cm
12517.

Rufpreis:
12 000 HUF
9

Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Fogathajtók. Jelzett, bronz plakett, 15,5x33,5 cm
12518.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Somogyi József (1916 - 1993): Szerelmesek. Bronz plakett, jelzett, 28x19 cm, fatáblába applikálva, 46x34 cm
12519.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Világhy Árpád: Csók. Biszkvit porcelán, jelzett, kis kopással, m: 36,5 cm
12520.

Rufpreis:
8 000 HUF

Németország, cca 1920/30, ismeretlen szobrász: Kovács. Patinázott bronz, jelzett: szobor alján "Germany" felirat és sorszám. Kissé sérült talapzaton, m: 36,5 cm
12521.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Maori Hei Tiki. XX. sz., feltehetően Új-Zéland, faragott trópusi fa, az anyagában futó természetes repedéssel, m: 35 cm
12522.

Rufpreis:
10 000 HUF

N.E. jelzéssel: Madaras plakett. Bronz, falra akasztható, 18,5x12 cm
12523.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Kenyai besmo faragott fa figura / szobor, 22 cm
12524.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jelzés nélkül: Richard Wagner arcképe, bronz fali plasztika, 17x13 cm
12525.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF