12521.
Beendet 463. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
40 000 HUF
108,40 EUR, 125,00 USD
Németország, cca 1920/30, ismeretlen szobrász: Kovács. Patinázott bronz, jelzett: szobor alján "Germany" felirat és sorszám. Kissé sérült talapzaton, m: 36,5 cm