Tétel

Katalognummer:

17539.
Beendet 463. Fernauktion
Landkarten

Rufpreis:

60 000 HUF

Beschreibung:

A magyar állam közigazgatási térképe, 1900, 1:360.000. Szerk. és nyomtatott a M. Kir. Államnyomdában. Bp., 1900, Toldi Lajos, (M. Kir. Államnyomda-ny.), I, III-X. (térképlapok, hiányzik: II., XI., XII., 60x70 cm ) t. + 1 (áttekintő térkép, vászonra kasírozva, 30x46 cm) t. 2. kiadás. Eredeti kiadói aranyozott vászon védődobozban, kopott borítóval, sérült gerinccel, a doboz 4 helyen sérült, szétvált, vászonra kasírozott térképekkel, közte foltos térképlapokkal is (kb. 3), 3 térképlap hiányzik.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras