cca 1938-1946 Régi emlékkönyv bejegyzésekkel, rajzokkal. Vászonkötésbe... https://www.darabanth.com/de/463-Fernauktion/463.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Historische-Dokumenten-Handschriften~1000024/cca-1938-1946-Regi-emlekkonyv-bejegyzesekkel-rajzokkal-Vaszonkotesben-kopott-boritoval-serult~II3097906
3097906
13717
463
Historical documents, manuscripts
Beschreibung: cca 1938-1946 Régi emlékkönyv bejegyzésekkel, rajzokkal. Vászonkötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, két lap összeragadt.
: szr