1909 Magyar Bazár, 1902/19.sz., címlapon br. Wesselényi Miklóssal. 136-142.o + 4 o. kézimunka melléklet 9-12. oldalszámozással, lapszéli apró szakadásokkal, utolsó lap tetején szöveget nem érintő kisebb sérüléssel