10791.
Beendet 463. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
VGY jelzéssel, magyar festő, XX. sz. második fele: Mosónők. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 50x60 cm