10835.
Beendet 463. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Pálfy Gabi jelzéssel: Női akt. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. 41x60 cm. Dekoratív fakeretben.