10777.
Beendet 463. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Napos réten. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 24,5×33,5 cm