10943.
Beendet 463. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Vágtató huszárok. Vegyes technika, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 25x32 cm