10962.
Beendet 463. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Javított, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 49x40,5 cm