11021.
Beendet 463. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Vízparti élet. Tus, selyem. Foltos. Üvegezett fakeretben. 14x19,5 cm