Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
6 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Azonosítatlan szlovák festőművész. Csendélet. Olaj, vászon, Jelzett, 55x65 cm / Unidentified Slovakian painter: Still life. Oil on canvas. Signed. 55x65 cm