14294.
Beendet 463. Fernauktion
Foto
4 000 HUF
cca 1939-44 Nagyméretű családi fotóalbum, sok balatoni fényképpel (Siófok, Tihany), Pápa, Oroszi, Felsőireg stb.; műszaki rádiós katonatiszt, hadnagyavatás a Ludovikán és más katonai fotók, kitüntetések, vadászati képek, automobil, össz. több mint 100 db fotó korabeli zsinórfűzésű egészvászon kötésben, feliratozott albumlapokra illesztve (nem ragasztva), több fotó szabadon, beillesztés nélkül